Home » Company » Zákon o dostupné péči: Aktualizace

Zákon o dostupné péči: Aktualizace

Zákon o dostupné péči (ACA), známý také jako zákon o ochraně pacientů a cenově dostupnou péči, se 23. března 2010 stal zákonem.

Prezident Barack Obama podepsal ACA. Je neformálně známý jako Obamacare.

Cílem ACA bylo zajistit, aby více lidí mělo ve Spojených státech větší krytí zdravotního pojištění. Cílem se také zaměřilo na:

 • Zlepšit kvalitu zdravotní péče a zdravotního pojištění
 • Regulovat odvětví zdravotního pojištění
 • Snížit výdaje související se zdravotní péčí v USA

Změna správy v roce 2016 však přinesla ACA určité změny a další na obzoru mohou být další. V současné době stojí.

Zákon o dostupné péči z roku 2010

Tento nový zákon měl za cíl zlepšit přístup ke zdravotní péči v USA tím, že rozšířil zdravotní pokrytí více lidem a chránil stávající pojistníky zdravotního pojištění.

Několik částí návrhu zákona mělo důležité důsledky pro mnoho lidí. jejich zaměstnanci pojištěni.

Následující oddíly se na tyto faktory podrobněji podívají. Nebylo jim dovoleno zvýšit pojistné pro kojence nebo děti kvůli již existujícímu zdravotnímu stavu nebo postižení. nebo déle by nyní získalo pojištění.

Plán předchozího stavu pojištění byl zaměřen na dospělé, kteří nemohli získat krytí kvůli již existujícímu stavu, jako je diabetes nebo rakovina. Od roku 2014 jim ACA zpřístupnil přístup. Pojištění musí také pokrýt tuto podmínku a pojišťovny nemohou za tuto podmínku účtovat někomu více.

Pojistitelé stále považují těhotenství za již existující podmínku, takže pojištění nyní zahrnuje veškerou prenatální péči a narození od prvního dne pokrytí.

V roce 2018 oznámila administrativa prezidenta Trumpa, že oni oni už by toto ustanovení v ACA nepodporovalo. Nejvyšší soud zvažoval, zda to dodržuje nebo ne. V roce 2021 se očekává rozhodnutí.

Patří sem ty, kteří:

 • Nežijte se svými rodiči
 • Nejsou mimo školu
 • nejsou finančně závislé na svých rodičích
 • jsou manželé

Dítě, které má zdravotní pojištění podle plánu rodičů Zvláštní doba zápisu. To znamená, že se mohou přihlásit k novému plánu, aniž by na konci roku museli čekat na otevřený zápis. daňové úvěry pro malé podniky

Cílem ACA je také pomoci malým podnikům získat zdravotní pojištění pro své pracovníky.

Malé podniky mohou získat pomoc při financování nákladů na poskytování zdravotního pojištění. Nové daňové úvěry jsou pro ně dostupnější na nákup zdravotního pojištění pro své zaměstnance. Poskytněte zdravotní péči svým zaměstnancům

 • Mají méně než 25 pracovníků na plný úvazek
 • Plaťte průměrný roční plat pod 50 000 $
 • Větší pojistné krytí a zabezpečení pro všechny

  funguje nicozero? Od roku 2014 mělo více lidí v USA zdravotní krytí – včetně lidí s nízkým příjmem a těch, kteří mají již existující zdravotní podmínky.

  V minulosti se jednotlivci zapsali V Medicare část D často upadla do mezery v pokrytí nebo „koblihové díře“. Jakmile utratili předem určenou částku peněz, museli zaplatit další výdaje z kapsy.

  Po zavedení ACA by lidé s Medicare částí D mohli získat 50% slevu na léky na předpis značky a 7% slevu na generické.

  People With Medicare Stal se také způsobilým pro mamogramy, kolonoskopie a některé další preventivní služby. Všechny nové zdravotní politiky musí tyto typy screeningu a preventivní služby nabídnout zdarma.

  Zde se dozvíte více o nákladech na Medicare.

  Trumpova správa zavedla řadu změn zákona. Níže uvedené sekce se na ně podívají podrobněji. Koupit plán by mohl čelit daňovému trestu za jejich roční daně z příjmu.

  To se však zastavilo v roce 2019. Jednotlivci, kteří nemají krytí, nebudou nyní muset platit poplatek. Přihlaste se k novému plánu je nyní výrazně kratší.

  Nejprve trvalo zápisové období do ledna nebo února následujícího roku. Nyní běží pouze od 1. listopadu do 15. prosince. Bez zvláštních okolností – jako je změna pracovních míst, oženění, dítě nebo adopci dítěte – člověk nemůže zakoupit pojištění mimo tato data.

  Pracovní požadavky na Medicaid

  V roce 2018 poskytla Centra pro Medicare a Medicaid Services nové pokyny, které by státům umožnily provádět pracovní požadavky pro lidi zapsané do Medicaid.

  To znamená, že někteří lidé budou muset najít práci, pokud si chtějí zachovat své výhody Medicaid. Výjimka, která jim umožní nenabízet ani platit za krytí antikoncepci v důsledku náboženské nebo morální námitky. to. Zdálo se, že v mnoha bodech existuje celková dohoda, ale myšlenka, že zdravotní pojištění pro všechny nebyla populární.

  Zavedení ACA způsobilo růst počtu lidí se zdravotním pojištěním. Stále je to stále vyšší než dříve, ale zdá se, že počet klesá.

  Přispívající faktory k tomuto pravděpodobně zahrnují rostoucí náklady na pojištění a odstranění poplatku pro lidi, kteří nemají pojištění.. Obzvláště znepokojivá ochrana lidí s již existujícími zdravotními podmínkami. Mezitím 52% nechtělo, aby Nejvyšší soud celkově převrátil ACA. ACA již možná narušuje své výhody a existují obavy ohledně budoucích změn. Volby do roku 2020

 • Dopad COVID-19
 • Existující nedostatek zdravotního kapitálu, zejména pro populace barev
 • Healthcare.gov Web je k dispozici pro kohokoli, kdo zjistí, zda se kvalifikují na pomoc, žádají o pokrytí nebo změní jejich stav.

  Pokrývá Medicare testování Covid-19? Další informace najdete zde. Recenzované studie, akademické výzkumné instituce a lékařské časopisy a asociace. Vyhýbáme se používání terciárních odkazů. V každém článku propojujeme primární zdroje – včetně studií, vědeckých odkazů a statistik – a také je uveďte v sekci zdrojů v dolní části našich článků. Další informace o tom, jak zajistíme, že náš obsah je přesný a aktuální, se můžete dozvědět čtením naší redakční zásady .

  Contents